Piese de schimb LOS

384,0012,00 (fără TVA)456,9614,28 (inclusiv TVA)

  • Conform cu legislația
  • Accesorii inclus
  • 12 luni Garanția producătorului
  • Aveți nevoie de mai repede vă rugăm să ne contactați
Obțineți mai multe informații *Taxa este calculată la finalizarea comenzii

Last One Standing (LOS) Piese de schimb pentru Airquee Inflatables

Păstrați-vă gonflabilele Airquee Last One Standing (LOS) în stare excelentă cu gama noastră completă de piese de schimb. Fiecare componentă este fabricată pentru a îndeplini standardele înalte de calitate și fiabilitate ale Airquee, asigurând că jocul dvs. este întotdeauna gata de acțiune. Mai jos se află selecția noastră de piese de schimb LOS, disponibile printr-un meniu derulant convenabil pentru navigare și selecție ușoară:

1. Cutia de viteze a motorului (invertor): Asigură o furnizare uniformă și consistentă a puterii către mecanismele gonflabilei dvs.

2. Motor - Motor: Motor de înaltă performanță pentru o funcționare fiabilă.
3. Mecanismul bicicletei: Ansamblu complet pentru o acțiune de ciclism fără sudură în jocul dvs.
4. Axuri și roți dințate (pentru mecanismul bicicletei - pedale): Piese durabile pentru a menține integritatea mecanismului bicicletei.
5. Buton cu suport metalic: Buton robust pentru o intrare fiabilă a utilizatorului.
6. Diferențial (pentru cutia de comandă): Componentă critică pentru un control precis în cutia de comandă.
7. Cheie pentru încuietoare - plastic (cheie triunghiulară): Cheie sigură și comodă pentru mecanismele de blocare.
8. Arborele central: Componentă centrală care asigură integritatea structurală.
9. Amortizor de șocuri - Tip 3: Absoarbe șocurile pentru a proteja componentele interne.
10. Șuruburi pentru amortizoare 8x50: Șuruburi de fixare sigură pentru amortizoare.
11. Cablu de 12 m pentru toate tipurile de LOS: Cablu versatil potrivit pentru diverse configurații LOS.
12. Cablu de 3m pentru LOS - Cablu pentru cutia de control: Cablu specific pentru conectarea la cutia de control.
13. Șurub pentru braț: Esențial pentru fixarea brațelor unității LOS.
14. Buton de urgență: Dispozitiv de siguranță pentru oprirea imediată a jocului.
15. Buton verde cu cap: Buton de control durabil și receptiv.
16. Lumină roșie: Indicator luminos pentru stare și alerte.
17. Potențiometru: Reglează rezistența și controlează viteza sau alte variabile.
18. Bară de mijloc pentru mecanismul cu un singur braț (frânghie Bungee) - Cu spumă: Oferă echilibru și flexibilitate cu protecție din spumă.
19. Bară mediană pentru mecanismul de rotire cu două brațe (frânghie Bungee) - cu spumă: Pentru rotirea lină a brațului dublu, protejată de spumă.
20. Bara de mijloc pentru mecanismul cu două brațe cu niveluri diferite - Sweeper: Permite niveluri variate de mișcare a brațului în jocurile de tip sweeper.
21. Pedale de bicicletă (metal) + manivelă: Pedale metalice robuste și manivelă pentru performanță durabilă.
22. Cutie de control (pentru toate tipurile de mecanisme) - Mare: Soluție de control cuprinzătoare pentru instalații mari.
23. Cutie de comandă (pentru toate tipurile de mecanisme) - Mică: unitate de comandă compactă pentru configurații mai mici sau mai simple.
24. Cutie de comandă pentru mecanismul de urcare și coborâre: Cutie de comandă specializată pentru mișcarea în sus și în jos.
25. Bare metalice pentru mecanismul bicicletei cu amortizor de șocuri - 108cm lungime: Bare metalice robuste cu amortizoare integrate.
26. Bare pentru brațe pentru Last One Standing - cu corzi elastice - cu spumă - 108 cm lungime: Bare pentru brațe cu coarde bungee și spumă pentru siguranță și flexibilitate.
27. Motor cu suport metalic pentru toate tipurile de mecanisme (fără mecanismul sus + jos)**: Suport de motor versatil pentru diverse mecanisme.
28. Suport metalic cu motor pentru mecanismul sus-jos: Motor și suport proiectate pentru funcționalitate sus și jos.
29. Sursă de alimentare cu cheie: Sursă de alimentare fiabilă cu o cheie pentru o funcționare sigură.
30. Încuietoare pentru cutia de control: Asigurați-vă cutia de control cu acest mecanism de blocare robust.
31. Cablu de 12 m pentru mecanismul sus și jos: Cablu lung potrivit pentru controlul mișcării în sus și în jos.
32. Contactor Comtec: Contactor de înaltă calitate pentru conexiuni electrice.
33. Creierul cutiei de control: Unitatea centrală de procesare pentru cutia de control, care gestionează toate operațiunile.
34. M10 x 30mm Hex Socket Cap Bolt with Nut: Asigurați setul de șuruburi și piulițe.
35. M12 x 60mm Hex Socket Cap Bolt with Nyloc Nut: Șurub și piuliță rezistente pentru conexiuni puternice.
36. Șurub cu cap hexagonal M8 x 50 mm cu piuliță Nyloc: Șurub și piuliță de dimensiuni medii pentru o montare sigură.
37. Șurub de fixare - M12 x 30: Șurub mic, de fixare sigură.
38. Șurub cu cap hexagonal M10 x 30 mm: Șurub de uz general pentru diverse aplicații.

Fiecare piesă de schimb este esențială pentru menținerea funcționalității și siguranței gonflabilelor Airquee Last One Standing. Răsfoiți prin meniul nostru pentru a găsi exact componenta de care aveți nevoie pentru ca jocurile dvs. să funcționeze fără probleme și fiabil.

vezi mai mult vezi mai puțin

Specificații

General
Cod produs
Numere de serie
vezi mai mult vezi mai puțin
Garanție12 luni
Inclusțăruși, etichetă Pipa cu test de siguranță de 12 luni, certificat de siguranță inițial, instrucțiuni de utilizare, geantă de depozitare
Dimensiuni
Greutate unitară2kg
Packed
Greutate2kg
Nu. de Pachete1
Dimensions1 * (0.4 x 0.4 x 0.2)m
Alții

Mai multe informații despre acest produs






    • More than 25 years of experience
    • The largest in Europe
    • High-quality bouncy castles
    Preferați să vă consultați imediat, sunați-ne

    +44 (0)1179 414918